Široká nabídka koupelnových zrcadel a skříněk do vaší koupelny


Dopřejte si v koupelně opravdový komfort

07.06.2016 13:55

Dopřejte si v koupelně opravdový komfort

V koupelně trávíme značnou část dne a je proto divu , že se mnoho lidí při jejím zařizování snaží šetřit. Svou koupelnu zařizujete pravděpodobně jen jednou za život budete ji používat i několik desítek let. Vybraná sanitární keramika spolu s koupelnovým nábytkem by proto měly maximálně odpovídat vašim specifickým požadavkům. Totéž platí i při výběru zrcadla . Zajímá vás,jaké vychytávky dnes může moderní zrcadlo splňovat ?

 

Luxusní zrcadlo pro náročné zákazníky

Zrcadlo už dávno není jenom prostorem nad zrcadlem , do kterého se díváte , když se chcete zkrášlit , nebo když si čistíte zuby. V koupelně dnes může plnit celou řadu funkcí.Představujeme Vám revoluční zrcadlo LMC , které je doplněné LED diodami a hodinami. Nabízí také zvětšovací sklo , díky němuž uvidíte i sebemenší detaily na vašem obličeji. Kosmetickou lupu ocení především všechny ženy , které se rády zkrášlují. V kombinaci s LED diodami můžeme zaručit , že už nebudete chtít používat žádné jiné zrcadlo .

Na rozdíl od běžných zrcadel se tento model může pochlubit leštěnými hranami , zabudovanými hodinami se záložním zdrojem energie , inovativním dotykovým spínačem , snadno čistitelným povrchem a samozřejmě i minimální spotřebou energie. Jeho využití v koupelně je nejen moderní , ale i praktické. Má univerzální design a díky němu se hodí ke každému koupelnovému nábytku.

 

Nakupujte u specialistů

Toto koupelnové zrcadlo s hodinami zakoupíte v TZB centrum s.r.o.  prostřednictví internetového obchodu lux-aqua.cz a tzbzrcadla.eu , kde se specializujeme na vybavení koupelen . Naleznete zde nejen koupelnová zrcadla , ale naše nabídka zahrnuje i zrcadlové skříňky , sprchové boxy , umyvadla , vany nebo třeba infrasauny. S výběrem vám zde rádi pomohou profesionálně proškolení pracovníci.

 

 

—————

Zpět