Široká nabídka koupelnových zrcadel a skříněk do vaší koupelny


PORADNA na téma zrcadla a informace o produktech

17.06.2016 11:03
  1. )  Nejdůležitějším faktorem je možnost velikosti zrcadla . Série koupelnových zrcadel většinou nabídne hned několik velikostí . Je potřeba se zaměřit nejen na zrcadlo ,ale na celkový pohled , aby vybrané zrcadlo nikterak nenarušovalo design koupelny , ať už tvarem , nebo svou velikostí.
  2. )  Dalším důležitým faktorem při výběru zrcadla je , jak má zrcadlo být vybaveno. Moderní koupelnová zrcadla mohou být vybavena krom běžného osvětlení formou obyčejné žárovky , nebo trubicí třeba LED osvětlením , které má výhodu v nízké spotřebě energie . Zrcadla však také umí ukázat čas , datum , přehrají vám oblíbenou muziku z MP3 , umí i naladit a přehrát vaši oblíbenou rádiovou stanici . Některá zrcadla jsou vybavena podsvícenou kosmetickou lupou a některá dokonce zvládají i přepínání intenzity osvětlení ze studená bílá na teplá žlutá .
  3. )  Pokud jsme si jistí rozměrem , rozsahem vybavení , tak si ještě musíme ujasnit , jak chceme zrcadlo ovládat . Koupelnová zrcadla můžeme ovládat prostorovým vypínačem , nebo máme hned několik možností . Moderní zrcadla mají u standardu na rámu zrcadla kolébkový vypínač , ale například u nadstandardu jsou dotekové snímače na ploše zrcadla , nebo i se senzorem pohybu. Je nutné zvážit i tuto zásadní otázku , protože čím více je ovládání bezpečné , tím příjemněji se i v koupelně budeme cítit.
  4. ) Otázka , jak se zrcadlo připojí. Podmínkou je ,aby vyvedený kabel byl kdekoliv v prostoru rámu zrcadla , doporučujeme měkčí kabeláž v délce cca 1m , ale pokud je stávající vývod kratší , lze kabeláž nasvorkovat a tím si přívodní kabel prodloužit na požadovanou vzdálenost. Zrcadla s LED osvětlením se zapojují přímo na svorkovnici trafa , které je umístěno za zadní straně zrcadla , veškerá další propojení je již propojeno a testováno z výroby.
  5. ) Zavěšení zrcadla je snadné , je třeba brát v potaz pouze váhu zrcadla , což se odvíjí od velikosti a použitého AL profilu rámu. Menší zrcadla váží od 4kg , ale u velkých zrcadel např. 180 x 120 x 4,3 je váha více , než 30kg , tak je potřeba s ohledem na rozměr zrcadla počítat i s pomocnou rukou další osoby , aby bylo zavěšení bezpečné .
  6. ) Čištění zrcadla je snadné a bezpečné u všech zrcadel , protože skleněná plocha zrcadla není vodivá a není ani v kontaktu s napětím. Při čištění rámu zrcadla je nutno brát v potaz , jakým způsoběm je zrcadlo ovládáno. U kolébkového spínače se doporučuje vypnout jistit na kterém je zrcadlo připojeno v rozvaděči , zarcadla která mají ovládání prostorovým vypínače, , dotekovým snímačem a nebo senzorem je možné čistit bezpečně i pokud je zrcadlo pod proudem. Skleněnou plochu zrcadla lze čistit prostředky běžnými .
  7. ) Zvažujete-li zakoupení moderního desigen zrcadla , poraďte se s odborníky . Vyhnete se spoustě nepříjemností a  víceprací , které by jste při zvolení nevhodného zrcadla museli podstoupit . V případě jakýchkoliv dotazů se na nás s důvěrou obraťte , rádi vám s výběrem pomůžeme .

—————

Zpět