Široká nabídka koupelnových zrcadel a skříněk do vaší koupelny


Poradna na téma ZRCADLA

07.06.2016 20:13
Ideální zrcadlo do vaší koupelny

Zařizujete novou koupelnu nebo rekonstruujete tu stávající ? Pak byste se měli zaměřit na každý detail , aby vaše koupelna byla opravdu dokonalá a splnila veškerá specifická přání a požadavky . Pečlivě si vyberte nejen vanu , sprchový kout ,umyvadlo či koupelnový nábytel , ale i svou pozornost věnujte také výběru zrcadla , které dnes může být opravdu velmi chytré a plnit mnoho praktických funkcí .

 

Jak si vybrat vhodné zrcadlo

Nabídka koupelnových zrcadel na našem trhu je opravdu široká a ta nejlevnější začínají na ceně již od několika korun . Kromě obyčejných zrcadel se veliké oblibě těšítaké zrcadlové skříňkky , do nichž lze uložit spoustu drobností . Pokud však patříte mezi náročnější zákazníky , nevybírejte v nabídce obyčejných zrcadel , ale navštivte internetový obchod TZBzrcadla.cz ,nebo Lux-Aqua.cz ve kterém si můžete objednat opravdu velice speciální zrcadlo , které splní veškerá vaše očekávání.

Skvělou volbou je moderní zrcadlo LMP . Toto zrcadlo do koupelny disponuje širokou škálou užitečných funkcí. Je vybaveno LED osvětlením (se svítivostí 6400K studená bílá) , díky němuž si ráno snáze uděláte svůj make-up , dále je vybaveno hodinami , díky kterým budete vědět , kolik času ještě máte . Toto zrcadlo je vybaveno i rádiem umožnujícím si pobyt v koupelně zpříjemnit poslechem oblíbené FM stanice , nebo díky propojením s vaším smartphone si můžete poslechnout vaši oblíbenou hudbu z MP3 .Samozřejmostí jsou zabudované reproduktory ve spodní části rámu rádia , díky inovativnímu dotekovému snímači lze ovládat hlasitost produkce , volby a ukládání FM stanic , nebo propojení vašeho chytrého telefonu díky USB kabelu.

Moderní zrcadlo do každé koupelny

Moderní zrcadlo LMP z produkce Lux-Aqua , vás nadchne nejen svými praktickými vlastnostmi , ale také stylovým provedením. Zakoupit ho můžete u nás v několika velikostech, dle prostorových možností a snadno ho sladíte s doplňky jakékoliv koupelny . Jelikož zrcadlo v koupelně používáte po celý život , vyplatí se za jeho kvalitu připlatit . Koupelnová zrvćadla LMP i další zrcadla z naší nabídky splňují nároky CE norem a stupeň ochrany IP 44 zajistí bezpečí vám i vaší rodině .

Hledáte zrcadlo , které do vaší koupelny vnese kvalitu , nadčasový design a praktičnost ??? ...... pak se na nás obraťte , rádi vám s výběrem zrcadla pomůžeme a společně najdeme cestu i k vašemu vysněnému doplňku do koupelny .

—————

Zpět