Široká nabídka koupelnových zrcadel a skříněk do vaší koupelny


Také do koupelny se promítají chytré technologie

14.07.2016 11:53

Také do koupelny se promítají chytré technologie

Všude nám tvrdí,že v budoucnu budeme mít chytré domy , které budeme ovládat pomocí smartphonu. Vše bude inteligentní a jednoduché.Věděli jste , že chytré vybavení interiérů se dá sehnat už teď ? Například pokud jde o koupelnu , můžete ji vybavit zrcadlem .

U moderních zrcadel dnešní doby je běžné , že jsou osázena úspornými LED světly .... , to už není nic neobvyklého. Společnost LUX-AQUA jde ale ještě dál . Prodává zrcadla vám řeknou čas nebo pustí hudbu k příjemné koupeli.

 

Co vše dnešní zrcadla umí ?

Budete se divit . Jejich prioritním úkolem je samozřejmě zobrazit vaši tvář . To umí všechna. Pak se sle předhání v nadstandardních úkonech . Některá umí měnit intenzitu osvětlení - studené a teplé barvy světla  , jiná vám oznámí čas nebo přehrají oblíbenou hudbu z MP3 přehrávače . Velmi praktická jsou zrcadla s lupou , která vám usnadní práci při líčení . Do designově vychytaných interiérů se hodí zrcadla z tmavého skla s 3D efektem.

Mezi nejprodávanější modely u společnosti LUX-AQUA patří dvě rozměrově skromější  , ale o to šikovnější zrcadla.

 

Zrcadlo s hodinami , osvětlení a lupou/rádiem

Obě nejprodávanější zrcadla jsou vybavena LED diodami a hodinami.

Zrcadlo LUMI je trochu jednodušší. Vypadá luxusně díky rámu z eloxovaného hliníku , který z přední strany není vůbec vidět. Zapíná a vypíná se dotekovým spínačem , světlo na hodinách se po zapnutí zhasně a po vypnutí opět rozsvítí chladnou bílou barvou se svítivostí 6400K. Při výpadku energie zrcadlo funguje dál na baterie 2xAAA . Kromě toho má integrované zvětšovací sklo , které vám pomůže lépe vidět nedostatky na vaší kůži . Ocení ho hlavně ženy.

Zrcadlo CLEVER je vybavené hodinami , datem a časem , ukazuje dokonce i teplotu . Opět se ovládá dotekově , má neviditelný kovový rám . Navíc si poradí s hudbou . Dokáže přehrávat oblíbené písničky z MP3 či mobilního telefonu a má zabudované FM rádio s výsuvnou antenou . Reproduktory jsou na spodní straně a hlasitost se dá nastavit .

Tušili jste , že moderní zrcadla umí takové věci ?

 

—————

Zpět